2 nogi wystarczą, żeby pomóc!

Zgłoś swój team!

 

http://warszawabusinessrun.pl

Dzięki inicjatywie naszych CrossFitness’owych przyjaciół Team BUSHIDO (w składzie: w składzie: Weronika Dejneka, Tomek Kacprzak, Bartek Wysocki, Kasia Kozera) 14 września pobiegnie sztafetę w Warszawa Business Run.

Warszawa Business Run to jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety.

Biorąc w nim udział wspierasz działania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która na co dzień pomaga osobom po amputacjach. To część ogólnopolskiej imprezy – Poland Business Run, jednocześnie odbywającej się w różnych miastach Polski.

W tym roku biegniemy dla Łukasza!

Łukasz Trendel, 27 lat, mieszka w Warszawie. W grudniu 2006 roku w wyniku wypadku samochodowego doszło do amputacji z wyłuszczeniem w stawie kolanowym. Od 2012 roku Łukasz chodzi na protezie tymczasowej, gdyż nie stać go na zakup protezy ostatecznej z dobrej jakości komponentów. Protezę, której używa, już wielokrotnie samodzielnie naprawiał – skręcając, klejąc czy spawając kolejne rozpadające się części. Mimo fatalnego zaopatrzenia ortopedycznego Łukasz pracuje – jest pracownikiem jednej z myjni samochodowych w Warszawie. To właśnie dzięki swojej pracy Łukasz trafił do fundacji – poruszona jego historią klientka myjni zadzwoniła do nas z prośbą o pomoc dla Łukasza.

Biegajcie, albo kibicujcie! Pomaganie jest fajne! 🙂