Świat się zmienia! A wraz z nim i my – oby na lepsze. 🙂

Oszczędzę Wam długiego wstępu, chciałam po prostu Wam podziękować, że umożliwiliście mi spędzenie minionej niedzieli na fantastycznej imprezie w gronie cudownym ludzi!

Z powodu mojego/naszego aktywnego uczestnictwa w akcji Biegam Dobrze organizowanej przez Fundację Maratonu Warszawskiego (szczegóły znajdziecie na moim profilu https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/263) zostałam zaproszona do startu w EIKIDEN, czyli sztafecie maratońskiej.

Spotkał mnie nie mały zaszczyt wystartowania w jednej drużynie z: Markiem Troniną – prezesem Fundacji Maratonu Warszawskiego,  Beatą Sadowską – dziennikarką, prowadzącą radiowy program „Aktywnie Bardzo”, Bartłomiej Topa – aktorem, ambasador Fundacji „Synapsis”, Magdą Sołtys – szefową serwisu i akcji społecznej „Polska Biega” i Mateuszem Jasiński – popularyzatorem biegania, autorem bloga „Bieganie stylem życia”. RAZEM ukończyliśmy maraton w czasie ok. 3 h 18 min – szeroko uśmiechnięci bo era egoistycznego biegania się skończyła!

Biegamy Dobrze dla tych którzy nie mogą być z nami – dla małych podopiecznych Fundacji Dzieci Niczyje, dla Fundacji Synapsis, Amnesty International i Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie! Więcej o akcji przeczytacie na: http://www.pzumaratonwarszawski.com/biegamdobrze.

Dzielmy się naszą pasją, naszym szczęściem, uśmiechem i radością!

MARATOŃCZYCY zakładajcie profile i rejestrujcie się charytatywnie, KIBICE, ZNAJOMI, PRZYJACIELE – wspierajcie nasze konta, każdy grosz się liczy! To naprawdę bardzo łatwe! ZRÓBMY TO RAZEM!

Dziękuję jeszcze raz za każdą wpłaconą na moje konto złotówkę, dziękuję Wam nowi biegowi przyjaciele za cudowną niedzielę, dziękuję FMW za wspaniały pomysł i wielkie serce!

Kasia.