ASHIHARA New International Karate Organisation – zmieniamy organizację!

ZMIANY:

W lutym 2017 roku Sensei Marcin Kozera postanowiła zmienić organizację Karate, w ramach której prowadził szkolenie swoich uczniów. Po 11 latach zakończył współpracę z ENSHIN Karate i dołączył do ASHIHARA New International Karate Organisation (NIKO).

NIKO ASHIHARA KARATE:

ASHIHARA jest w Japonii jedną z największych szkół pod względem praktykujących osób, na świecie działa 250 oddziałów w 35 państwach.

NIKO zostało założone w 1980 roku przez Kancho Hideyuki Ashiharę (przez wiele lat jego uczniem był Kancho Jōkō Ninomiya, założyciel ENSHIN Karate). Główna siedziba szkoły znajduje się w Japonii w Matsuyamie. Po śmierci Kancho Hideyuki Ashihary (1995) władzę nad organizacją przejął jego syn Hidenori Ashihara.

NOWE PERSPEKTYWY:

Nowa organizacja daje wiele możliwości rozwoju i dalszego szkolenia. Na całym świecie rozgrywane są turnieje i szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. Liczymy na poszerzenie współpracy międzynarodowej, która da naszym uczniom nie tylko nowe możliwości zdobywania kolejnych umiejętności sportowych, ale także pozwoli na sportowe zwiedzanie świata.

NIKO ASHIHARA KARATE W POLSCE:

UKS BUSHIDO – Branch Chief Sensei Marcin Kozera

UKS KUMITE – Branch Chief Sensei Rafał Szomański

Osu.