Zimowy egzamin NIKO ASHIHARA Karate

Dnia 2. grudnia Karatecy z UKS BUSHIDO podeszli do egzaminu na stopnie uczniowskie kyu. Był to pierwszy egzamin przeprowadzony według nowych zasad NIKO ASHIHARA Karate.

Egzamin przeprowadził Sensei Marcin Kozera (3 dan) w asyście swoich Senpai Kacpra Lipki, Ernesta Bugały, Norberta Pawłowskiego, Olka Muszyńskiego, Kacpra Perendyka i Kamili Sitarek.

Sprawdzian umiejętności dla młodszych stopni odbył się w Szkole Podstawowej nr 357, młodzież powyżej 14 roku życia i dorośli zdawali egzamin w BUSHIDO centrum.

Dla wielu karateków był to pierwszy egzamin i to im należą się największe gratulacje za odwagę i determinację. Wszystkie maluchy pięknie rozpoczęły swoją długą drogę do czarnego pasa.

Starsi karatecy zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne i dobre przygotowanie sprawnościowe. Kolejne stopnie są nagrodą za wytrwałość, systematyczność i ciężką pracę na treningach.

 

Gratulujemy wszystkim karatekom nowych stopni! Trzymamy kciuki za wasze kolejne sukcesy! Pamiętajcie, że do dużych sukcesów dochodzi się zawsze małymi krokami!

Osu.