Czy wrócisz na treningi w klubie?

Wracamy do BUSHIDO!

Wierzymy, że najtrudniejszy czas już za nami. Wracamy na salę! Prosimy Was o przeczytanie całej wiadomości oraz zadeklarowanie woli uczestnictwa w treningach na sali w czerwcu.

Prosimy o wypełnienie ankiety (deklaracja treningi BUSHIDO) oraz odesłanie skanu drogą e-mail (bushido@bushido-centrum.pl) NAJPÓŹNIEJ DO 1.06.2020.

Osoby, które nie odpowiedzą na wiadomość, oraz nie odeślą ankiety nie będą mogły brać udziału w zajęciach.

Treningi w SP357 są zawieszone do odwołania. Wszystkich Karateków zapraszamy do BUSHIDO.

TRENINGI NA SALI W BUSHIDO

Nowy (tymczasowy) grafik w czerwcu zostanie ustalony na podstawie deklaracji uczestnictwa w treningach. O godzinach zajęć poinformujemy Państwa do 3.06.2020 (treningi będą odbywały się w godzinach popołudniowo-wieczornych).
Treningi rozpoczniemy 8.06.2020.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA NA TRENINGACH W BUSHIDO

1. W zajęciach mogą brać udział osoby zdrowe (bez objawów infekcji/przeziębienia, gorączki, kaszlu, kataru etc.), nie objęte kwarantanną/izolacją, które nie miały styczności z chorym lub podejrzanym o zakażenie COVID-19 w ciągu 14 dni od dnia treningu.
2. Każdy uczestnik zajęć będzie zobowiązany do wypełnienia i podpisania oświadczenia o aktualnym stanie zdrowia (patrz załącznik).
3. Wszystkie osoby przebywające w klubie są zobowiązane do noszenia maseczek zasłaniających usta i nos. Podczas treningu maseczka nie jest obowiązkowa.
4. Prosimy o ograniczenie korzystania z szatni w klubie.
5. Prosimy, aby rodzice/opiekunowie ograniczyli do minimum czas przebywania w klubie.
6. W klubie będą dostępne środki do dezynfekcji rąk.

TRENINGI ON-LINE

Dla osób, które nie mogą/nie chcą wrócić na zajęcia do klubu, będziemy kontynuować zajęcia on-line. Treningi on-line w czerwcu bedą odbywały się 2 razy w tygodniu. O nowym grafiku poinformujemy Państwa do 3.06.2020.

SKŁADKI

Składka za miesiąc czerwiec wynosi 160 PLN, zarówno za treningi w BUSHIDO, jak zajęcia on-line.

Jeśli pojawią się nowe zalecenia w kwestii organizacji i prowadzenia zajęć sportowych w obiektach zamkniętych będziemy je systematycznie włączać do naszych działań.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów jest najważniejsze! Nie zapominajmy jednak o dobroczynnym wpływie ruchu i rozwijaniu własnych pasji na nasze zdrowie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Pozdrawiamy i do zobaczenia niebawem!

BUSHIDO