Zobacz na czym polegają treningi dla dzieci

Na bazie wieloletnich doświadczeń stworzyliśmy nowoczesny program treningowy dla najmłodszych adeptów karate. Planując zajęcia, główny nacisk kładziemy na uwzględnienie rozwoju psychofizycznego dziecka. Naszą przewodnią zasadą jest dostosowanie treningu do możliwości dzieci a nie odwrotnie. Nie stosowanie się do tej reguły, nie tylko zniechęca dzieci do uprawiania sportu, ale może prowadzić do przedwczesnych kontuzji.

Podmiotowe podejście do każdego adepta pozwala zbudować więź między trenerem a uczniem, co pozwala wydobyć z młodych karateków drzemiące w nich możliwości i talenty. Nasz program treningowy dla dzieci ukierunkowany jest na ogólny rozwój, zbudowanie fundamentu sprawności dla kształtowania umiejętności walki wręcz. Po zakończeniu etapu przygotowawczego młodzi karatecy rozpoczynają bardziej specjalistyczne szkolenie z naciskiem na konkretne umiejętności karate.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W DWÓCH LOKALIZACJACH

Dane konta bankowego:
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUSHIDO

 ul. Czerwonego Krzyża 4/2           00-377 Warszawa

40 1090 2590 0000 0001 3114 9970

GRAFIK ZAJĘĆ W BUSHIDO-CENTRUM
od 2 września 2020

 

GRAFIK ZAJĘĆ W SZKOLE PODSTAWOWEJ 357

TRENERZY

20 lat doświadczenia, 4 trenerów i doskonałe warunki treningowe

Marcin Kozera
Sensei

Od 20 lat związany ze sztukami walki. Mistrz Świata Enshin Karate z 2009 roku. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor karate, instruktor snowboardu. Aktywny zawodnik, wychowawca młodzieży oraz trener zaawansowanych grup szkoleniowych Karate. W Bushido odpowiedzialny za poprawność metodologiczną prowadzonych zajęć z dziećmi oraz jakość treningu dla dorosłych.

Kariera:

1996 rozpoczęcie treningów Oyama Karate
2006 zdobycie 1 dan Enshin Karate
2009 Mistrz Świata Enshin Karate kat. ciężka
2011 Otwarcie klubu BUSHIDO
2012 vice Mistrz Świata Enshin Karate kat. średnia
2012 zdobycie 2 dan Enshin Karate
2016 zdobycie 3 Dan Enshin Karate oraz uzyskanie tytułu Branch Chief Enshin Karate
2017 Wizyta w dojo NIKO Ashiahra w Japonii oraz przystąpienie do organizacji NIKO Ashihara Karate, uzyskanie tytułu Branch Chief
2017 zdobycie 3 Dan Ashihara Karate

 

 

Ernest Bugała
Sensei

Uczeń i asystent Sensei Marcina Kozery. Posiada stopień mistrzowski 1 dan. Prowadzi treningi karate w SP 357. Student fizyki technicznej na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskie. Instruktor samoobrony i sportów walki i wychowawca kolonijny. Oprócz karate lubi jazdę na snowboardzie.

Aleksander Muszyński
Sensei

Uczeń i asystent Sensei Marcina Kozery. Posiada stopień mistrzowski 1 dan. Asystuje i prowadzi treningi w BUSHIDO centrum. Student Automatyki i Robotyki na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Wychowawca kolonijny. Lubi jazdę na snowboardzie.

Gry i zabawy ruchowe

Sprawność

Gibkość

Pewność siebie

Zdrowa rywalizacja

Etykieta

ZACZNIJ JUŻ DZISIAJ

PIERWSZE  ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE!