Zobacz na czym polegają treningi dla dzieci

Na bazie wieloletnich doświadczeń stworzyliśmy nowoczesny program treningowy dla najmłodszych adeptów karate. Planując zajęcia, główny nacisk kładziemy na uwzględnienie rozwoju psychofizycznego dziecka. Naszą przewodnią zasadą jest dostosowanie treningu do możliwości dzieci a nie odwrotnie. Nie stosowanie się do tej reguły, nie tylko zniechęca dzieci do uprawiania sportu, ale może prowadzić do przedwczesnych kontuzji.

Podmiotowe podejście do każdego adepta pozwala zbudować więź między trenerem a uczniem, co pozwala wydobyć z młodych karateków drzemiące w nich możliwości i talenty. Nasz program treningowy dla dzieci ukierunkowany jest na ogólny rozwój, zbudowanie fundamentu sprawności dla kształtowania umiejętności walki wręcz. Po zakończeniu etapu przygotowawczego młodzi karatecy rozpoczynają bardziej specjalistyczne szkolenie z naciskiem na konkretne umiejętności karate.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W DWÓCH LOKALIZACJACH

Dane konta bankowego:
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUSHIDO

Ul. Sienna 45/37        00-121 Warszawa

40 1090 2590 0000 0001 3114 9970

GRAFIK ZAJĘĆ W BUSHIDO-CENTRUM

ZAJĘCIA ZACZYNAJĄ SIĘ 5 WRZEŚNIA
*Karatecy wracają do tych grup, w których kończyli treningi w czerwcu.

GRAFIK ZAJĘĆ W SZKOLE PODSTAWOWEJ 357

ZAJĘCIA ZACZYNAJĄ SIĘ 2 PAŹDZIERNIKA

* Karatecy wracają do tych grup, w których kończyli treningi w czerwcu. Karatecy z SP 357 zostaną poinformowani o godzinach treningów w drugiej połowie września (treningi będą się odbywać na pewno we wtorki i w czwartki). 

TRENERZY

20 lat doświadczenia, 4 trenerów i doskonałe warunki treningowe

Marcin Kozera
Sensei

Od 20 lat związany ze sztukami walki. Mistrz Świata Enshin Karate z 2009 roku. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor karate, instruktor snowboardu. Aktywny zawodnik, wychowawca młodzieży oraz trener zaawansowanych grup szkoleńowych Karate. W Bushido odpowiedzialny za poprawność metodologiczną prowadzonych zajęć z dziećmi oraz jakość treningu dla dorosłych.

Kacper Lipka
Senpai

Od 10 lat uczeń Sensei Marcina Kozery. Posiada stopień uczniowski 1kyu, ostatni stopień przed czarnym pasem. Zawodnik i trener Ashihara Karate w BUSHIDO centrum. Student I roku Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku. Jego drugą pasją oprócz treningu jest produkcja muzyki.

Norbert Pawłowski
Senpai

Wychowanek i asystent Sensei’a Marcina Kozery. Posiada stopień uczniowski 3 kyu. Sumienny, pracowity i cierpliwy. Student Politechniki Warszawskiej, kierunku mechanika i budowa maszyn.

Ernest Bugała
Senpai

Uczeń i asystent Sensei Marcina Kozera. Posiada stopień uczniowski 1 kyu. Ambitny i zaangażowany zarówno w treningu własnym jak i w podczas pracy z młodszymi karatekami.

Rekomendacje

 Zobacz co napisali o nas klienci

Fantastyczne miejsce, zawsze można liczyc na ostry wpierdziel i zakwasy na drugi dzień, super prowadzący którzy tworzą atmosferę tego miejsca – Polecam!!!!
Kasia Krysiak —
Świetna atmosfera, którą tworzą świetni ludzie i do tego znakomite warunki do ćwiczeń.
Maciej Krajza
Konrad Sadowsk
Awesome trainings with great and knowledgeable people!
Guy Diels

Gry i zabawy ruchowe

Sprawność

Gibkość

Pewność siebie

Zdrowa rywalizacja

Etykieta

ZACZNIJ JUŻ DZISIAJ

PIERWSZE  ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE!