Zobacz na czym polegają treningi dla dzieci

Na bazie wieloletnich doświadczeń stworzyliśmy nowoczesny program treningowy dla najmłodszych adeptów karate. Planując zajęcia, główny nacisk kładziemy na uwzględnienie rozwoju psychofizycznego dziecka. Naszą przewodnią zasadą jest dostosowanie treningu do możliwości dzieci a nie odwrotnie. Nie stosowanie się do tej reguły, nie tylko zniechęca dzieci do uprawiania sportu, ale może prowadzić do przedwczesnych kontuzji.

Podmiotowe podejście do każdego adepta pozwala zbudować więź między trenerem a uczniem, co pozwala wydobyć z młodych karateków drzemiące w nich możliwości i talenty. Nasz program treningowy dla dzieci ukierunkowany jest na ogólny rozwój, zbudowanie fundamentu sprawności dla kształtowania umiejętności walki wręcz. Po zakończeniu etapu przygotowawczego młodzi karatecy rozpoczynają bardziej specjalistyczne szkolenie z naciskiem na konkretne umiejętności karate.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W DWÓCH LOKALIZACJACH

Dane konta bankowego:
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUSHIDO

 ul. Czerwonego Krzyża 4/2           00-377 Warszawa

40 1090 2590 0000 0001 3114 9970

GRAFIK ZAJĘĆ W BUSHIDO-CENTRUM

GRAFIK ZAJĘĆ W SZKOLE PODSTAWOWEJ 357 

TRENERZY

20 lat doświadczenia, 4 trenerów i doskonałe warunki treningowe

Marcin Kozera
Sensei

Od 20 lat związany ze sztukami walki. Mistrz Świata Enshin Karate z 2009 roku. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor karate, instruktor snowboardu. Aktywny zawodnik, wychowawca młodzieży oraz trener zaawansowanych grup szkoleńowych Karate. W Bushido odpowiedzialny za poprawność metodologiczną prowadzonych zajęć z dziećmi oraz jakość treningu dla dorosłych.

 

Ernest Bugała
Senpai

Uczeń i asystent Sensei Marcina Kozery. Posiada stopień mistrzowski 1 dan. Prowadzi treningi karate w SP 357. Student fizyki technicznej na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskie. Instruktor samoobrony i sportów walki i wychowawca kolonijny. Oprócz karate lubi jazdę na snowboardzie.

Norbert Pawłowski
Senpai

Wychowanek i asystent Sensei Marcina Kozery. Posiada stopień uczniowski 3 kyu. Menedżer UKS BUSHIDO. Prowadzi treningi karate w SP 357 oraz treningi CrossFitness i worek w BUSHIDO centrum. Instruktor samoobrony i sportów walki i wychowawca kolonijny. Studiuje Inżynierię Zarządzania na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Oprócz karate zajmuje się piwowarstwem. Lubi muzykę i kulturę rockową. W wolnych chwilach gra na gitarze.

Aleksander Muszyński
Senpai

Uczeń i asystent Sensei Marcina Kozery. Posiada stopień uczniowski 1 kyu. Asystuje i prowadzi treningi w BUSHIDO centrum. Student Automatyki i Robotyki na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Wychowawca kolonijny. Lubi jazdę na snowboardzie.

Rekomendacje

 Zobacz co napisali o nas klienci

Fantastyczne miejsce, zawsze można liczyc na ostry wpierdziel i zakwasy na drugi dzień, super prowadzący którzy tworzą atmosferę tego miejsca – Polecam!!!!
Kasia Krysiak —
Świetna atmosfera, którą tworzą świetni ludzie i do tego znakomite warunki do ćwiczeń.
Maciej Krajza
Konrad Sadowsk
Awesome trainings with great and knowledgeable people!
Guy Diels

Gry i zabawy ruchowe

Sprawność

Gibkość

Pewność siebie

Zdrowa rywalizacja

Etykieta

ZACZNIJ JUŻ DZISIAJ

PIERWSZE  ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE!